Kontakt

LAMEL Rozdzielnice Sp. z o.o.

Pępowo, ul. Gdańska 3
83-330 Żukowo
tel: +48 58 685 40 50
lamel@lamel.com.pl
NIP 5891948765
REGON 220661470

Sekretariat Zarządu

tel : +48 58 685 40 50 wew. 23
fax: +48 58 685 40 52
sekretariat@lamel.com.pl

Sklep Firmowy

ul. Węglowa 5a
83-330 Kartuzy
tel/fax: 58 684-07-81

Dział rozdzielnic i stacji transformatorowych dla energetyki

+48 (58) 685 40 50 wew. 41

energetyka@lamel.com.pl
projekty@lamel.com.pl

Dyrektor handlowy
Marcin Andrzejuk
Rejon Toruń, Olsztyn, Płock:

tel. 661 111 574

marcin.andrzejuk@lamel.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Jarosław Jordan

Rejon Koszalin

tel. 661 602 077

jaroslaw.jordan@lamel.com.pl

Menadżer ds. rozwoju
Sławomir Plichta
Rejon Gdańsk (i pozostałe)

tel. 661 111 224

slawomir.plichta@lamel.com.pl

Realizacja zamówień
Łukasz Lech
Kierownik SN
tel: 661 111 594

lukasz.lech@lamel.com.pl

Dział rozdzielnic dla budownictwa i przemysłu

+48 (58) 685 40 50 wew. 12, 14

budownictwo@lamel.com.pl
przemysl@lamel.com.pl

Kierownik działu techniczno-handlowego
Marcin Zawadzki 

tel. 661 111 029
marcin.zawadzki@lamel.com.pl

Specjalista ds. handlowych
Tomasz Baranowski

tel. 510 291 076
tomasz.baranowski@lamel.com.pl

Dział obsługi klienta - fakturowanie, transport

+48 (58) 685 40 50 wew. 19

Anna Sikora

tel: 510 295 757
anna.sikora@lamel.com.pl

Dział Księgowości

+48 (58) 685 40 50 wew. 25, 22

ksiegowosc@lamel.com.pl

Dział Kadr i Płac

+48 (58) 685 40 50 wew. 24

kadry@lamel.com.pl